אנטי וירוס מומלץ חינם – 6 תוכנות האנטי וירוס החינמיות הטובות ביותר ל-Windows

תוכנת אנטי וירוס יכולה להגן על המחשב שלנו מפני תוכנות זדוניות, אשר עלולות להסב לו הרס. החדשות הטובות עבור מי שמעוניין ליהנות מאותן תוכנות אנטי וירוס, טמונות בעובדה שרבות מאותן התוכנות מוצעות בחינם (כך שאם רכשתם מחשב נייד בזול ולא מתחשק לכם להשקיע סכומים גבוהים על עזרים, אין ספק שזאת אופציה אטרקטיבית עבורכם), כך שכל מה שצריך לעשות בכדי ליהנות מהתועלות הרבות אותן הן טומנות בחובן, זה פשוט להוריד אותן.
חשוב שתדעו שיש מספר לא מבוטל של תוכנות אנטי וירוס חינמיות, לכן, כדאי לנצל את ההיצע ולבחור מתוכו את התוכנה האופטימאלית והאיכותית ביותר בנמצא.
להלן סקירה של 6 מתוכנות האנטי וירוס החינמיות המומלצות ביותר:

Panda Free antivirus
תוכנת אנטי וירוס קלה ופשוטה לתפעול. היא מוצגת בצורה ברורה וידידותית למשתמש, כך שגם מי שמגדיר את עצמו כטכנופוב או משהו קרוב לזה, ידע איך להסתדר ממנה וכיצד ליהנות ממנה. אחוזי ההצלחה שלה בגילוי וירוסים הינם גבוהים במיוחד – כך שאם גם אתם מעוניינים להוריד תוכנת וירוס איכותית, יעילה ולא פחות חשוב מכך חינמית, אין ספק שהיא יכולה לענות על מלוא הצרכים והדרישות.

Avast
תוכנת אנטי וירוס חינמית עם הצלחה גבוהה בזיהוי וירוסים. התוכנה כוללת בתוכה מגוון כלי עזר ותוכנות אבטחה, אשר חלק גדול מהם מוצע גם הוא בחינם.

Kaspersky Security Cloud Free
תוכנת אנטי וירוס חינמית, אשר זכתה לקבל ציונים לא פחות ממושלמים, בבדיקות שונות שנערכו במטרה לבדוק את אחוזי ההצלחה שלה כולל חסימת תוכנות זדוניות.
התוכנה כאמור מוצעת בחינם, היא נוחה ולא מורכבת לשימוש, אך יש לקחת בחשבון שאם נתקלתם בבעיה, לא תוכלו לקבל תמיכה.

AVG AntiVirus Free
תוכנת אנטי וירוס חינמית, אשר קיבלה תוצאות טובות מאוד במבדקים שונים אשר בוצעו במטרה לבחון את יעילותה.
החיסרון המרכזי של תוכנה זו טמון בעובדה שבגרסה החינמית אין אפשרות ליהנות מהגנה על התוספים של הדפדפנים, מעבר לזה הביצועים שלה טובים.

Sophos Home Free
תוכנת אנטי וירוס חינמית בעלת ביצועים טובים ואפשרות להפעלה נוחה מרחוק – מה שהופך אותה למתאימה גם עבור בעלי עסקים.

Bitdefender Antivirus Free
תוכנה קלה ופשוטה להתקנה, מעולה לכל מי שמחפש תוכנה המבצעת סריקות נגד תוכנות זדוניות, מאבחן ומסירה אותן באופן עצמאי וללא צורך בהתערבות. התוכנה לא כוללת פיצ'רים ותוספות מיוחדות, אך היא בהחלט יכולה להיות מספקת עבור משתמשים רבים.

חשוב לציין כי מומלץ לבצע גיבוי למחשב למקרה בה תוכנת האנטי וירוס לא תצליח להתמודד עם התקיפה ומידע מהמחשב יימחק.