מחשב נייד מומלץ לגרפיקה – 5 המחשבים החזקים בשוק שיודעים להתמודד עם תוכנות גרפיות ומשחקי מחשב

מחשב נייד מהווה ככלי עבודה חשוב עבור גרפיקאים ומעצבים גרפיים, אבל, בכדי ליהנות מכל היתרונות הטמונים בכלי זה, חשוב לבחור את המחשב בצורה מושכלת.

מעצבים גרפיים בדומה לגיימרים לדוגמא, זקוק למחשב חזק, בעל יכולות וביצועים טובים, אשר יאפשרו להם להתמודד עם תוכנות גרפיות שונות (אשר ידועות ככבדות).
בין התכונות, אשר אמורות לאפיין מחשב שכזה (ולהבדיל אותו לדוגמא, מאותו מחשב נייד מומלץ לשימוש ביתי): גודל מסך אשר ינוע בין סטנדרטי לגדול, רזולוציית מסך גבוהה, זיכרון גדול, כונן SSD (אופציונאלי), מעבד חזק וכרטיס זיכרון.
אם גם אתם נמצאים בחיפושים אחר מחשבים ניידים חזקים, להלן מספר דגמים אשר בכוחם לענות על מלוא הדרישות שלכם.

מחשב נייד Lenovo ThinkPad P53
מחשב חזק ואיכותי, הכולל מעבד 17 של אינטל בעל 6 ליבות או מעבד XEON  עוצמתי. מגיע עם זיכרון אשר יכול להגיע עד ל-128 GB. מסך איכותי עם רזולוציה מעולה.

מחשב נייד Surface Book 2
מחשב השייך לסדרת המחשבים של חברת מייקרסופט, אשר כוללים כלים עיצוביים מתקדמים. מחשב זה הינו קל ודק במיוחד, הוא בעל מסך בעל רזולוציה גבוהה, הוא מתאפיין בחיי סוללה ארוכים, הוא בעל מסך מגע, אשר נשלף והופך לטאבלט.

מחשב נייד ASUS VIVOBOOK S15
מחשב המגיע עם מעבד 5Intel Core i , זיכרון GB8, נפח אחסון 256 GB סוללה חזקה. המחשב מגיע עם מסך גדול, הוא קל יחסית לנשיאה ויתרון נוסף אשר מאפיין אותו הוא המחיר האטרקטיבי בו הוא מוצע.

מחשב נייד DELL XPS 13
מחשב המגיע עם מעבד 7Intel Core i , זיכרון GB16, נפח אחסון 1 טרה בייט סוללה חזקה (עד 12 שעות פעילות רציפות). המחשב מתאפיין בעיצוב מרשים, הוא מגיע עם מסך K4 איכותי והוא כאמור, חזק ועוצמתי.

מחשב נייד  HP STREAM 14
מחשב המגיע עם מעבד 1.6 GHz , זיכרון GB4, נפח אחסון 32 טרה בייט סוללה חזקה (עד 7 שעות פעילות רציפות). המחשב מתאפיין בעיצוב אופנתי, הוא אומנם פחות חזק מקודמיו, אך מוצע במחיר מאוד אטרקטיבי ולכן, יכול להיחשב כמושלם לבעלי התקציבים הנמוכים.

כאמור, מדובר בחלק קטן מהדגמים של מחשבים ניידים מומלצים,  בסופו של דבר, בטרם בחירת המחשב הנייד, חשוב להבין לעומק את מלוא הדרישות, הצרכים והשימושים ולבצע את הבחירה מתוך ההיצע תוך דגש על אותם השימושים – כאן חשוב לציין שגם שיקולים תקציביים ודאי ישפיעו במידה כזאת או אחרת על הבחירה, אבל חשוב