מחפשים מחשב נייד בזול? – 6 ניידים מומלצים במחיר זול כולל מדריך מפורט [מעודכן 2024]

 בישראל, אנשים מחליפים את המחשב שלהם בממוצע כל שלוש שנים. העלות הממוצעת למחשב נייד איכותי מתחילה בכ – 3,000 ₪ וכאשר מדובר במחשבים מקצועיים, לגרפיקאים או אפילו גיימרים (שבדרך כלל מעדיפים מחשבים נייחים עם כרטיסי מסך חזקים), עלות ממוצעת למחשב עשויה להגיע בקלות למעל 10,000 ₪.

אנחנו כאן על מנת להצהיר בקול רם: אין שום צורך להוציא מעל 5,000 ₪ על מנת לקבל מחשב נייד איכותי וחזק שישרת אתכם שנים רבות בנאמנות ובמקצועיות. מחשבים ניידים זולים עשויים להציע איכות מעולה בהתאם לצרכים – עם מפרט טוב דיו ורכיבים אמינים וחזקים. איך מוצאים מחשב נייד מומלץ וזול? אנחנו כאן, עם כל הפרטים.

מחשבים ניידים שהם גם זולים וגם בעלי ביצועים טובים:

Asus Vivobook Go 14

מחשב נייד מומלץ בזול: מחשב נייד מבית אסוס בפחות מ – 1,200 ₪

המחשבים הניידים של אסוס הם בהחלט מחשבים ניידים מומלצים שנמכרים במחירים נמוכים אבל מספקים שירות מהימן לאורך זמן. מחשב נייד מומלץ שנמכר בפחות מ – 1,200 ₪ הוא מחשב מסוג Asus Vivobook Go 14 E410MA-EK1361WS עם שתי ליבות (הממוצע היום הוא 4 ליבות, מעבד איטי אבל אמין), גודל מסך 14 אינץ', GB 4 זיכרון עבודה ו – GB128 זיכרון בדיסק.

Asus Vivobook Go 15

מחשב נייד – Asus Vivobook Go 15 E1504FA-NJ009

מחשב נייד מבית Asus. גודל המסך 15.6 אינץ'. נפח זיכרון 8 GB. משקל כ-1.6 ק"ג. המחשב מוצע במחיר של כ-1900 ₪.

Acer Aspire 5

מחשב נייד Acer Aspire 5

מחשב נייד מבית Acer. גודל המסך 14 אינץ'. נפח זיכרון 16 GB. משקל כ1.5 ק"ג.

Dell Vostro 3520

מחשב נייד – Dell Vostro 3520

מחשב נייד מבית Dell. גודל המסך 15.6 אינץ'. נפח זיכרון 8 GB. משקל כ-1.7 ק"ג. המחשב מוצע במחיר של בין 1900 ל-2100 ₪, כולל מערכת הפעלה של לינוקס.

HP Laptop 15S

מחשב נייד HP Laptop 15S

מחשב נייד מבית HP. גודל המסך 15.6 אינץ'. נפח זיכרון 8 GB. משקל כ-1.7 ק"ג. המחשב מוצע במחיר של כ-1800 ₪ (פלוס, מינוס). 

Lenovo IdeaPad Slim 3

מחשב נייד Lenovo IdeaPad Slim 3

מחשב נייד מבית Lenovo. גודל המסך 16 אינץ'. נפח זיכרון 8 GB. משקל כ-1.7 ק"ג. המחשב מוצע במחיר של בין 1900 ל-2100 ₪.

איך מוצאים מחשבים ניידים מומלצים וזולים?

רשת האינטרנט עמוסה באפשרויות לרכישת מחשבים ניידים בזול. אפשר למצוא לפטופים זולים בעלי מפרטים שונים גם באתרי חנויות המחשבים הגדולות וגם באתרי השוואת מחירים. כשאתם רוכשים מחשב נייד מומלץ בזול, חשוב לשים לב שאתם רוכשים מחשב איכותי במחיר תחרותי – השוו את מחירי המחשב שבחרתם ואת המאפיינים שלו למחירי מחשבים ניידים אחרים, על מנת שתדעו שאתם באמת רוכשים מחשב נייד מומלץ וזול. חשוב לזכור, כי בבחירת מחשבים ניידים – לפעמים זול עולה ביוקר, וחשוב לקנות מחשבים ניידים זולים שמציעים איכות מספקת לצרכים שלכם. 

המלצות כיצד ניתן למצוא מחשב נייד זול:

  • מחשב מחודש – הרבה מאוד אנשים מעדיפים לקנות מחשב נייד חדש. אך אם רוצים ליהנות מאפשרות לרכוש מחשב נייד מומלץ וזול, אזי שאפשר לחשב גם מחשבים מחודשים. מדובר על מחשבים שהוחזרו על ידי הרוכשים לחנות מסיבה כזו או אחרת, או מחשבים ששימוש לצורך תצוגה וכעת הם נמכרים. בדרך כלל הם יימכרו במחירים זולים ממחשבים רגילים, ועדיין האיכות שלהם תהיה גבוהה מאוד.

  • מבצעים של תחילת שנה – לא מעט חנויות ואתרי אינטרנט מציעים מחשבים ניידים מומלצים וזולים בתחילת שנת הלימודים (הן במערכת החינוך והן באקדמיה), מתוך כוונה למשוך אליהם לקוחות. לכן משתלם לבדוק את ההצעות השונות ולראות מה יכול להתאים לכם.

  • קולקציות ישנות – כשיוצאים דגמים חדשים של מחשבים, אפשר לבדוק אופציה לרכוש מחשב ניד זול מקולקציה ישנה יותר. יכול להיות שהתנאים יהיו משתלמים, למרות שלכאורה מדובר בדגם ישן יותר. 

מה אתם צריכים מהמחשב הנייד שלכם?

בדרך כלל, שתי האוכלוסיות המתאפיינות בצורך לרכיבים חזקים במחשבים הם:

  • אוכלוסיית הגיימרים, אלו המשתמשים במחשבים שלהם לטובת הפעלת משחקי מחשב מתוחכמים, והם בדרך כלל מחפשים מחשבים בעלי מעבד מהיר וכרטיס מסך מתקדם.

  • אוכלוסיית המעצבים שגם הם נדרשים לאותם מחשבים ניידים בעלי יכולות מסך ותצוגה גבוהות.

 

אם אתם נמנים על אוכלוסיות אלו פחות תוכלו להרשות לעצמכם להסתפק במחשב נייד מומלץ בזול מכיוון שהמטרה אמורה להיות בחירה במחשב עם מפרט טכני חדשני שיתאים לתוכנות ולמשחקים אשר עתידים  להיות מופעלים על המחשב החדש.
כל שאר הצרכים ממחשבים ניידים בדרך כלל יקבלו מענה איכותי גם במחשבים ניידים זולים יחסית, שיש בהם את מה שאתם צריכים.

הנה כמה נקודות שחשוב לשים לב אליהן כשאתם בוחרים את המחשב הנייד הבא שלכם:

מעבד המחשב

מעבד המחשב שלכם הוא אולי הרכיב שמסביבו כל שאר המחשב בנוי. היום, מעבדים למחשבים מגיעים בעיקר בשלושה דגמים של חברת אינטל: i3, i5 ו – i7. כמובן, שמחשבים ניידים זולים מצויידים במעבדים מהדגמים הישנים יותר אולם חשוב לדעת כי מעבדים אלה הם בפירוש חזקים מספיק על מנת לאפשר פעילות שוטפת של המחשב החדש שלכם גם במעבדי i5 ואפילו i3.

מי שמתכנן להריץ יישומים כבדים כמו משחקים עתירי גרפיקה, כדאי שיבחר במחשב בעל מעבד i7, אולם קשה למצוא מחשבים ניידים זולים עם מעבד חדש כזה. אפשר גם למצוא מחשבים המצויידים במעבד מדור i9, אולם מחשבים כאלה מתאימים יותר לסקירה במאמר "מחשבים ניידים יקרים במיוחד". 

הזיכרון של המחשב שלכם

נפח הזיכרון של המחשב יקבע כמה קבצים מכל סוג אתם יכולים לאחסן עליו. חשוב לדעת שמערכת ההפעלה עצמה "תגנוב" כ – 20 ג'יגה בייט מכלל הזיכרון שלכם, ומומלץ שלא לבחור מחשב נייד בזול שיש לו פחות מ – 200 ג'יגה בייט שיהיו פנויים לעבודה. 

הזיכרון בכל מחשב נחלק לשני סוגים: זיכרון עבודה המאפשר את הפעלת התוכנות והאפליקציות במהלך העבודה עם המחשב הנייד שלכם, והכונן הקשיח המאפשר אחסון של קבצים. מחשבים ניידים מומלצים וזולים יאפשרו זיכרון עבודה של 4 – 8 ג'יגה בדרך כלל וזיכרון בכונן הקשיח של כ – 200 ג'יגה. אנחנו ממליצים שלא להתפשר על נפח הזיכרון, בעניין הכונן הקשיח ייתכן שתעדיפו לבחור מחשבים ניידים זולים ולתגבר את המחשב החדש שלכם בכונן זיכרון חיצוני בסכום נמוך.

כדאי לדעת: זיכרון מסוג SSD מאפשר פעילות מהירה יותר של המחשב, והוא מומלץ. גם מחשבים ניידים בזול מאפשרים לעיתים זיכרון SSD, בדרך כלל בנפחי אחסון של כ – 200 ג'יגה בייט. 

סוללה

חיי הסוללה של המחשב הנייד שלכם הם רלוונטיים רק אם אתם בדרך כלל עובדים בפגישות ובמיקומים שונים. רבים מעדיפים לרכוש היום מחשבים ניידים בזול, על אף שהם בדרך כלל משתמשים במחשב שלהם במקום נייח. במקרים כאלה, נפח הסוללה לא משמעותי להנאה שלכם מן המחשב. אם אתם נדרשים לסוללה בעלת קיבולת גבוהה וזמן עבודה ארוך – חשוב להתייחס לנושא זה.

כרטיסי מסך ומאיצים גרפיים

רלוונטיים בעיקר לגרפיקאים וגיימרים ומוסיפים עלויות נכבדות למחיר הכולל של המחשב. מי שמחפשים כרטיסי מסך איכותיים יעדיפו בדרך כלל לבחור מחשבים נייחים. מי שנדרשים למחשב נייד בזול לטובת עבודה על קבצי מסמכים, צפיה בסרטים ושימוש באינטרנט – לא חייבים לבחור כרטיסי מסך בעלי מפרט יוקרתי במיוחד. 

משקל וגודל המחשב

מימדי המחשב הנייד שלכם הם חשובים גם למחירו וגם לנוחות העבודה איתו. ככל שתבחרו מחשב נייד קופמקטי יותר, כך תוכלו לקבל מחשב בעל מפרט מפנק יותר במחיר קטן יותר. ביחד עם זאת, חשוב לזכור כי מחשבים ניידים קטנים וקלי משקל לפעמים לא נוחים לעבודה ממושכת, למשל בשל המקשים הקטנים שבמקלדת. משקל קל של המחשב הנייד שלכם יהיה רלוונטי במיוחד, כאשר אתם נוטים לעבוד מחוץ למשרד ולוקחים איתכם את המחשב הנייד שלכם.

חיבורים

גם במחשבים ניידים זולים אתם יכולים למצוא שפע של חיבורים על פי הצורך, כולל חיבורי USB (כדאי לבחור לפחות שלושה), חיבורי HDMI, וחיבורים נוספים. יש מחשבים ניידים שיש בהם חריץ להרחבת זיכרון באמצעות כרטיס חיצוני. במרבית המחשבים הניידים בכלל אין קורא דיסקים, כדאי לבחון נתון זה אם חשוב לכם לבחור מחשב נייד מומלץ וזול שיש לו קורא דיסקים. בניגוד למחשבים נייחים, במחשבים ניידים כרטיס הרשת הוא מובנה ואין צורך להוסיף רכיבים על מנת לעבוד מרחוק ברשת הווייפיי של הבית. 

אנשים רבים טועים לחשוב שמחשבים ניידים אשר מוצעים במחירים נמוכים, הם בהכרח גם מחשבים עם ביצועים נמוכים – כאלו שישבקו חיים לאחר תקופת זמן קצרה של שימוש בהם.

ובכן, כאמור, מדובר במחשבה מוטעית ביסודה, אומנם, מחשבים זולים במיוחד, לא יתאפיינו ברוב המקרים בביצועים, אשר יענו על צרכיהם של מעצבים לדוגמא, אך הם בהחלט יכולים להיות מספקים עבור שימושים סטנדרטיים – כמובן, שהדרך הטובה ביותר להבין אם אותם המחשבים אכן יכולים לשרת אתכם בצורה המצופה, היא על ידי בחינת התכונות שלהם. בכל מקרה, להלן המלצה על מספר מחשבים ניידים שהם גם זולים וגם בעלי ביצועים טובים:מו

ביצועים לעומת מחיר: האם מחשבים ניידים זולים מהווים קניה משתלמת?

כאשר מדובר ברכישת מחשב נייד, אחד השיקולים הגדולים ביותר הוא האיזון בין ביצועים למחיר – וכאן יכולה לעלות השאלה אם אתם מחפשים מחשב נייד עד 1000 ש"ח, מחשב נייד עד 2000 ש"ח או מחשבים מעט יקרים יותר. אנשים רבים תוהים אם מחשבים ניידים זולים יותר באמת שווים את זה או שהשקעה של יותר כסף בדגם יקר יותר היא הבחירה הטובה ביותר. הבה נחקור את הנושא עוד יותר ונשקול כמה גורמים מרכזיים:

ביצועים: חשוב להבין שמחשבים ניידים זולים יותר עשויים שלא להציע את אותה רמת ביצועים כמו עמיתיהם היקרים יותר. זה נכון במיוחד כשמדובר במשימות תובעניות כמו משחקים, עריכת וידאו או הפעלת תוכנה עתירת משאבים. למחשבים ניידים זולים יותר יש לרוב רכיבים בעלי מפרט נמוך יותר, כגון מעבדים איטיים יותר, פחות זיכרון RAM ויכולות אחסון קטנות יותר. למרות שהם עשויים להספיק למשימות יומיומיות כמו גלישה באינטרנט, עיבוד תמלילים וסטרימינג, הם עשויים להיאבק עם יישומים תובעניים יותר.

עמידות ואיכות החומרה: מחשבים ניידים זולים יותר עשויים להתפשר גם על עמידות ואיכות החומרה. הם עשויים להיות מורכבים מחומרים בדרגה נמוכה יותר, מה שעלול להשפיע על אורך החיים שלהם ועמידותם בפני בלאי. מחשבים ניידים זולים יותר בדרך כלל אינם מיועדים לעמוד בשימוש כבד. זה יכול לגרום לתוחלת חיים קצרה יותר ולצורך בתיקונים או החלפות מוקדם יותר מאשר בדגמים במחירים גבוהים יותר.

אורך חיים קצר יותר: השקעה במחשב נייד יקר יותר יכולה להציע הגנת עתיד טובה יותר. מחשבים ניידים במחיר גבוה יותר מגיעים לרוב עם טכנולוגיה ומפרטים מתקדמים יותר, שיכולים להתמודד עם עדכוני תוכנה עתידיים ויישומים חדשים. מחשבים ניידים זולים יותר, לעומת זאת, עשויים להתיישנות מהר יותר ולהתקשות לעמוד בקצב דרישות התוכנה המתפתחות. זה עשוי להוביל לצורך בשדרוג מוקדם מהצפוי, וכתוצאה מכך עלויות נוספות בטווח הארוך.

איך מחליטים מה חשוב ומה לא?

הצגנו בפניכם שורה של מאפיינים למחשבים ניידים באופן בכללי וזולים בפרט. כעת אתם צריכים לשאול את עצמכם, מה חשוב לכם. 

אם אתם מתעסקים בעיצוב גרפי או אם אתם גיימרים, אז באופן טבעי דברים כגון כרטיס מסך, זיכרון, מעבד יהיו פריטים חשובים במפרט הטכני של המחשב אותו תרצו לקנות. 

אך אם אתם מתכוונים להשתמש במחשב לצרכים אישיים, קרי גלישה באינטרנט, שימוש ברשתות חברתיות או צפייה בסדרות, ואפילו אם אתם מתכוונים להשתמש בו לצורך כתיבת מסמכי וורד ואקסל במהלך הלימודים, אז לא בטוח שאתם זקוקים למפרט יוקרתי, ובהחלט תוכלו להשתמש ברכיבים זולים יותר. כל עוד הם איכותיים וכל עוד המחשב עמיד, אמין ויכול לשרת אתכם זמן רב. 

בסופו של דבר, עליכם לאפיין את הצרכים שלכם ולהחליט מה חשוב לכם יותר ומה פחות. מחשב נייד זול, יכול להחזיק מעמד הרבה שנים, אם משתמשים בו נכון ודואגים לשמור עליו. הוא בהחלט יכול לשרת אתכם 4-5 שנים בלי שום בעיה. כאשר, אם תקפידו לבחור לפטופ מומלץ תעלו את הסיכויים לבחירת מחשב נייד איכותי אשר ישרת אתכם נאמנה לתקופת זמן ארוכה. 

מה שכן, רצוי מאוד לוודא שאתם קונים מחשב שיש לכם אפשרות בעתיד להחליף בו חלקים, בין אם החלקים המקוריים מתקלקלים ובין אם תרצו לחדש ולשפר אותו. כך תוכלו להפיק ממנו תועלת רבה יותר וכן תוכלו ליהנות ממנו הרבה יותר זמן. 

הרבה אפשרויות – איך לבחור?

גם מי שמחפשים מחשבים ניידים מומלצים בזול, רואים מולם מגוון אדיר של אפשרויות, ואפילו אפשרויות לרכוש מחשב נייד מומלץ בפחות מ – 1,000 ₪. כשאתם מגיעים לשלב בחירת המחשב הנייד שלכם, חשוב מאוד לדעת אילו מבין כלל המאפיינים הם חשובים לכם במיוחד, ולבחור מחשב נייד בהתאם למפרט המבוקש לכם.

קחו בחשבון שכאשר אתם משתמשים בתוכנות ואפליקציות קבועות, החל מתוכנות האופיס של מייקרוסופט וכלה במשחקים תובעניים מבחינת מפרט המחשב, החברות מפרסמות המלצות למפרט מינימאלי לשימוש בתוכנות או במשחקים, ותוכלו להיעזר במפרטים אלה על מנת לבחור מחשב נייד בזול שתוכלו לדעת בוודאות שיעמוד בדרישות שלכם.

מאפיינים נוספים למחשבים ניידים וזולים כמו איכות הסוללה וזמן טעינה, סוגי החיבורים וכמות חיבורים, גודל, משקל, ואפילו צבע – עשויים לשמש גם הם בשעה שאתם בוחרים מחשב נייד מומלץ בזול, שישרת אתכם למשך כמה שנים טובות באמינות וללא צורך בתיקונים.

כמובן, שבחירת מחשב נייד לא אמורה להתבסס על מחיר בלבד (למרות שלעיתים מאוד מפתה לקנות מחשב במחיר כל כך נמוך), יש לבדוק פרטים כמו: האם המחשב כולל מערכת הפעלה או מגיע בלעדיה (מה שיגרור עלות נוספת) וכמובן, להתמקד בתכונות של המחשב, בדגם ובמותג אשר עומד מאחוריו.
וטיפ אחרון לסיום, אל תשכחו לדאוג לנושא של גיבוי למחשב.

כיצד לתחזק את המחשב הנייד ולהאריך את תוחלת החיים שלו

טיפול נאות של המחשב הנייד יכול להגדיל משמעותית את תוחלת החיים שלו ולהבטיח ביצועים מיטביים. הנה כמה טיפים חיוניים שיעזרו לך לשמור על המחשב הנייד שלך:

הקפדה על ניקיון: יש לנקות באופן קבוע את המקלדת, משטח המגע והחלק החיצוני של המחשב הנייד באמצעות מטלית רכה נטולת מוך. הימנעו משימוש בכימיקלים קשים או חומרים שוחקים שעלולים לגרום נזק למשטח.

הגנה מפני אבק: אבק יכול להצטבר בתוך המחשב הנייד ולהשפיע על מערכת הקירור שלו. יש להשתמש בפחית אוויר דחוס כדי לפוצץ כל אבק מפתחי האוורור והמאוורר באופן קבוע. זה ימנע התחממות יתר ויאריך את חיי המחשב הנייד.

עדכון תוכנה: יש לעדכן את מערכת ההפעלה, תוכנת האנטי וירוס ותוכניות אחרות. עדכונים רגילים כוללים לעתים קרובות תיקוני אבטחה ותיקוני באגים שיכולים לשפר את הביצועים ולהגן על המחשב הנייד שלך מפני נקודות תורפה.

שימוש במשטח קירור: אם אתם מרבים להשתמש במחשב הנייד שלכם למשימות עתירות משאבים כמו משחקים או עריכת וידאו, שקול להשקיע במשטח קירור. אביזר זה עוזר לפזר חום ומונע התחממות יתר של המחשב הנייד .

שיפור האחסון: יש לנקוט באופן קבוע קבצים ותוכניות מיותרים מהמחשב הנייד כדי לפנות שטח אחסון. השתמש בכלים מובנים כמו ניקוי דיסק (Windows) או אחסון אופטימלי (Mac) כדי להסיר קבצים זמניים, מטמון וכפולים.

הגנה מפני נחשולי מתח: השקיעו במגן נחשולי מתח כדי להגן על המחשב הנייד שלכם מפני נחשולי מתח פתאומיים או תנודות מתח. זה ימנע נזק לרכיבים הפנימיים של המחשב הנייד הנגרם על ידי תנודות חשמליות.

הימנעות מחשיפה לטמפרטורות קיצוניות: הימנעו מחשיפת המחשב הנייד לטמפרטורות קיצוניות, בין אם זה חום או קור קיצוני. טמפרטורות גבוהות עלולות לגרום להתחממות יתר, בעוד שקור קיצוני עלול לגרום נזק לסוללה. יש לאחסן ולהשתמש במחשב הנייד בסביבה קרירה ויבשה.

טיפול זהיר: חשוב לטפל תמיד במחשב הנייד בזהירות, במיוחד בעת פתיחה או סגירה של המכסה. הימנעו מהנחת חפצים כבדים על גביו והיזכר בכל נפילה או פגיעות בשוגג שעלולות לגרום לנזק.

המחשבים הניידים הזולים של HP

כשזה מגיע למחשבים ניידים במחיר סביר, HP מספקת באופן עקבי אפשרויות מרשימות שמציעות תמורה נהדרת לכסף ולכן, בחירה בנייד של  hp יכולה להוות בחירה מושלמת. אבל מה בדיוק מסתתר מתחת למכסה המנוע של המחשבים הניידים התקציביים האלה?

בראש ובראשונה, HP מבטיחה שאפילו המחשבים הניידים הזולים שלהם מצוידים במעבדים בעלי יכולת. ניתן למצוא אפשרויות כגון מעבדי Intel Core i3 או AMD Ryzen 3. מעבדים אלה מספקים כוח מספיק למשימות יומיומיות ומבטיחים ריבוי משימות חלק.

מבחינת זיכרון, המחשבים הניידים הזולים של HP מגיעים בדרך כלל עם כמות הגונה של זיכרון RAM.  ניתן למצוא אפשרויות עם 8GB של זיכרון RAM, וזה די והותר עבור רוב המשתמשים. זה מאפשר ביצועים חלקים בעת הפעלת מספר יישומים בו זמנית ומבטיח שהמחשב הנייד שלך יכול להתמודד עם ריבוי משימות בסיסיות ללא בעיות.

אחסון הוא היבט נוסף שחשוב לקחת בחשבון, ו-HP לא מאכזבת גם במחלקה זו. המחשבים הניידים הזולים שלהם מגיעים לרוב עם כונן מוצק (SSD), המציע זמני אתחול מהירים יותר וגישה מהירה יותר לקבצים ויישומים. בעוד שקיבולת האחסון של כונני SSD אלה עשויה להיות קטנה יותר בהשוואה לדגמים מתקדמים יותר, הם עדיין מספקים מספיק מקום לאחסון המסמכים, התמונות והסרטונים החיוניים.

יכולות גרפיות עשויות להוות כפרמטר חשוב, במיוחד אלו שמעוניינים להשתמש  במשחקים או במשימות עתירות גרפיקה – מחפשים נייד לגיימינג ?- כנסו למדריך שלנו. בעוד שלמחשבים הניידים הזולים של HP לא תמיוד יהיו כרטיסי מסך ייעודיים, הם מגיעים לרוב עם גרפיקה משולבת של אינטל או AMD. הגרפיקה המשולבת הזו יכולה להתמודד עם משימות משחק מזדמנות ומולטימדיה, אבל עבור משחקים תובעניים יותר או עבודת עיצוב גרפי מקצועית, ייתכן שתצטרך לשקול דגם ברמה גבוהה יותר.

מחשב נייד זול

מה חושבים המומחים שלנו על מחשבים ניידים זולים של HP?

מחשבים ניידים במחיר סביר מבית HP זכו לתשומת לב בשוק, מה שגרם לנו לבדוק מה המומחים שלנו חושבים על נייד דל   להלן המסקנות:

ביצועים ואמינות גבוהים: המומחים שלנו גילו שמחשבים ניידים זולים של HP מציעים ביצועים ואמינות נאותים למשימות יומיומיות. למרות טווח המחירים הנמוך שלהם, מחשבים ניידים אלה מצוידים במעבדים בעלי יכולת וזיכרון RAM מספיק כדי להתמודד עם משימות כגון גלישה באינטרנט, עריכת מסמכים והזרמת מולטימדיה ללא פיגור או האטות משמעותיות. המומחים שלנו בדקו את המחשבים הניידים הללו בתנאים שונים ומצאו שהם אמינים לשימוש יומיומי.

תמורה לכסף: כשמדובר באפשרויות ידידותיות לתקציב, המומחים שלנו גילו שמחשבים ניידים של HP מספקים תמורה מצוינת לכסף. עם תגי מחיר נוחים, מחשבים ניידים אלה מציעים איזון טוב בין ביצועים וחסכוניות. אולי אין להם את כל הפעמונים והשריקות של דגמים יוקרתיים, אבל הם מספקים בסיס איתן למשתמשים שמתעדפים פונקציונליות על פני תכונות אקסטרווגנטיות. המומחים שלנו ציינו שמחשבים ניידים אלה הם בחירה פופולרית בקרב סטודנטים, פרילנסרים ואנשים שזקוקים למכשיר אמין ובמחיר סביר.

שיקולים למקרי שימוש ספציפיים: בעוד שלמומחים שלנו יש בדרך כלל דעות חיוביות לגבי מחשבים ניידים זולים של HP, הם מזהירים שייתכן שהמכשירים האלה לא יתאימו למקרי שימוש מסוימים. במקרים כאלו ייתכן שיעלה הצורך לשקול אפשרויות במחיר גבוה יותר. המומחים שלנו מציעים להעריך בקפידה את הצרכים הספציפיים ולשקול את המגבלות של מחשבים ניידים זולים לפני ביצוע רכישה.

מחשבי אפל מחודשים – אופציה איכותית במחירים ידידותיים

כשמחפשים מחשב זול של אפל, אפשרות אחת שכדאי לבדוק היא דגמים מחודשים. מחשבי אפל משופצים הם מכשירים בבעלות מוקדמת שנבדקו ביסודיות, תוקנו במידת הצורך ושוחזרו למצבם המקורי. בעוד שחלקם עשויים להיות מהססים לגבי רכישת מוצרים מחודשים, ישנם מספר יתרונות שכדאי לקחת בחשבון:

ראשית, מחשבי אפל מחודשים מגיעים לרוב במחיר נמוך משמעותית בהשוואה למקביליהם החדשים. זה הופך אותם לאופציה אטרקטיבית עבור קונים מודעים לתקציב שעדיין רוצים לחוות את האיכות והאמינות של מוצרי אפל. על ידי בחירה בדגם מחודש, אתה יכול לחסוך סכום כסף ניכר מבלי להתפשר על ביצועים או תכונות.

שנית, מחשבי אפל משופצים מגיעים בדרך כלל עם אחריות. זה מספק שקט נפשי, בידיעה שאם מתעוררות בעיות כלשהן, תוכל לפתור אותן ללא עלויות נוספות. המוצרים המחודשים של אפל נבדקים ביסודיות ומגיעים עם אחריות המקבילה לזו של מכשיר חדש. זה מבטיח שאתה מוגן במקרה של בעיות בלתי צפויות.

לבסוף, מחשבי אפל מחודשים עוברים תהליכי בדיקה ובקרת איכות קפדניים לפני שהם זמינים למכירה. זה מבטיח שאתה מקבל מכשיר אמין ומתפקד במלואו. תהליך השיפוץ של אפל כולל החלפת כל רכיב פגום וניקוי יסודי ובדיקה של המכשיר כדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שלהם.

סדרת ה-Mac Mini היא אפשרות מצוינת שכדאי לקחת בחשבון כאשר מחפשים מחשב זול של אפל. זהו מחשב שולחני קומפקטי המציע ביצועים חזקים ורבגוניות. ה-Mac Mini תוכנן להוות חלופה ידידותית לתקציב לדגמי שולחן העבודה היקרים יותר של אפל, מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית עבור בעלי תקציב מצומצם.

אפשרות נוספת הנחשבות ידידותיות לתקציב היא ה-MacBook Air. הוא ידוע בעיצוב המלוטש, המבנה הקל, וחיי הסוללה המרשימים שלו. ה-MacBook Air מציע איזון מצוין בין ביצועים ובמחיר סביר, מה שהופך אותו לבחירה פופולרית בקרב סטודנטים ומשתמשים מזדמנים.

אופציה נוספת  שכדאי לשקול היא האייפד פרו. אמנם לא מחשב מסורתי, אבל ה-iPad Pro מציע ביצועים יוצאי דופן, תצוגה מהממת והרבגוניות של ה-iPadOS. הוא יכול להתמודד עם משימות תובעניות ומשמש כלי נהדר ליצירתיות, פרודוקטיביות ובידור בדרכים.

על הכותב

אושר טבח

טכנאי מחשבים/איש מעבדה בעל העסק "אושר מחשבים" שפועל משנת 2000 ומספק פתרונות מחשוב עד הבית. אושר הוא "המומחה" בכל מה שקשור למחשבים וטכנולוגיה, לאחר תיקון של אלפי מחשבים שונים קשה מאוד להתקיל אותו בשאלה שעליה לא ידע לענות.