vpn מומלץ – שירותי הvpn הטובים והאמינים ביותר לשנת 2024

חיבור מאובטח הוא אחד הנושאים החמים ביותר בכל הנוגע לשימוש באינטרנט. חשוב לדעת איך מאבטחים מידע והאם גם אתם יכולים להגן על המידע שלכם, וכך לשמור שלא ישתמשו במידע שלכם לרעה.

בעידן הדיגיטלי של היום, שבו המידע האישי שלנו נמצא בסיכון כל הזמן, השימוש ב-VPN הפך למכריע. מה זה VPN ?vpn, או רשת פרטית וירטואלית, מספק חיבור מאובטח ומוצפן בין המכשיר שלכם לאינטרנט. זה יוצר מנהרה וירטואלית המגנה על הנתונים שלכם מעיניים סקרניות, ומבטיחה שהפעילויות המקוונות שלכם נשמרות פרטיות ומאובטחות, עם VPN למעשה כל המידע שלכם במצב בטוח.

אחת הסיבות העיקריות שאתם צריכים VPN היא להגן על הפרטיות שלכם. כאשר אתם מתחברים לאינטרנט ללא VPN, הנתונים שלכם חשופים לספק שירותי האינטרנט שלכם (ISP) ואולי להאקרים או מעקב ממשלתי. VPN מצפין את הנתונים שלכם, מה שהופך אותם לבלתי קריאים לכל מי שעשוי ליירט אותם, ומבטיח שהפעילויות המקוונות שלכם נשארות פרטיות.

היבט חשוב נוסף בשימוש ב-VPN הוא עקיפת מגבלות גיאוגרפיות. אתרים ופלטפורמות סטרימינג רבים מגבילים את הגישה לתוכן מסוים בהתבסס על המיקום שלכם. עם VPN, אתם יכולים לבחור שרת במדינה אחרת, מה שמאפשר לכם להיראות כאילו אתם גולשים ממיקום זה. זה מאפשר לכם לגשת לתוכן מוגבל גיאוגרפי וליהנות ממגוון רחב יותר של שירותים מקוונים.

יתר על כן, VPN מוסיף שכבת אבטחה נוספת בעת שימוש ברשתות Wi-Fi ציבוריות. נקודות Wi-Fi ציבוריות אינן מאובטחות לרוב, מה שמקל על האקרים ליירט את הנתונים שלכם. על ידי שימוש ב-VPN, כל תעבורת האינטרנט שלכם מוצפנת, ומונעת את האפשרות ללכוד את המידע הרגיש שלכם.

לבסוף, VPN יכול גם לעזור לכם להגן על המידע האישי והפיננסי שלכם בעת ביצוע עסקאות מקוונות. עם עליית הקניות והבנקאות המקוונות, חשוב להבטיח שהנתונים שלכם מאובטחים. VPNs מצפינים את החיבור שלכם, מה שהופך את זה לכמעט בלתי אפשרי עבור אף אחד ליירט את פרטי כרטיס האשראי שלכם או מידע רגיש אחר.

שירותי ה-VPN המובילים של 2024

כשמדובר בבחירת שירות VPN, חיוני לקחת בחשבון גורמים כמו מהירות, אבטחה, אמינות ותמיכת לקוחות. בשנת 2024, מספר ספקי VPN הופיעו כמתמודדים מובילים בשוק. אחד משירותי ה-VPN המובילים הוא ExpressVPN, הידוע במהירויות הבזק שלו ובתכונות האבטחה החזקות שלו. עם שרתים ביותר מ-90 מדינות, ExpressVPN מציע מגוון רחב של אפשרויות לגישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי. שחקן מוביל נוסף בתעשיית ה-VPN הוא NordVPN, המתגאה ברשת עצומה של שרתים ופרוטוקולי הצפנה מתקדמים. NordVPN נותן עדיפות לפרטיות המשתמש ומציע תכונות נוספות כמו VPN כפול ו-Onion Over VPN לאבטחה משופרת.

שירות vpn מומלץ נוסף, למי שמחפש אפשרות ידידותית לתקציב, הוא CyberGhost VPN. עם הממשק הידידותי למשתמש ותוכניות התמחור הזולות שלו, CyberGhost מציע איזון מצוין בין מחיר לביצועים. הוא גם מספק הצפנה חזקה ויש לו מדיניות קפדנית ללא יומנים. 

Surfshark VPN הוא עוד כוכב עולה, המציע חיבורים בו-זמניים בלתי מוגבלים ותכונה חוסמת פרסומות. שירות VPN זה מתמקד חזק באבטחה, עם תכונות כמו MultiHop VPN ו-CleanWeb כדי להגן על המשתמשים מפני איומים מקוונים. 

לבסוף, גישה לאינטרנט פרטי (PIA) הוא שירות VPN אמין המציע תכונות אבטחה מצוינות ורשת גדולה של שרתים.

תכונות VPN

כאשר שוקלים שירות VPN, חשוב להסתכל על התכונות שמבדילות אותו מהמתחרים. להלן שלוש תכונות מפתח שיכולות לגרום לשירות VPN לבלוט:

פרוטוקולי הצפנה מתקדמים: אחד המאפיינים החשובים ביותר של VPN הוא פרוטוקולי ההצפנה שלו. שירות VPN אמין צריך להציע הצפנה בתקן תעשייה, כגון AES-256, המבטיח שהנתונים שלכם יישארו מאובטחים ומוגנים מעיניים סקרניות. בנוסף, חפשו VPN שתומך בפרוטוקולים כמו OpenVPN ו-IKEv2, מכיוון שהם מספקים איזון בין אבטחה למהירות.

רשת שרת רחבה: המספר והתפוצה של השרתים הם גורמים משמעותיים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת VPN. שירות VPN עם רשת שרתים רחבה מאפשר לכם לגשת לתוכן מאזורים שונים ולעקוף מגבלות גיאוגרפיות. בנוסף, רשת שרתים גדולה יותר יכולה לעזור לשפר את מהירויות החיבור על ידי הפחתת העומס ומתן מיקומי שרת קרובים יותר. חפשו ספקי VPN המציעים שרתים במספר מדינות ויבשות כדי להבטיח חווית גלישה מגוונת ואמינה.

Kill Switch ו-Split Tunneling: VPNs עם תכונות מתקדמות כמו מתג Kill ו-Split Tunneling יכולים לשפר מאוד את הפרטיות המקוונת וחווית הגלישה שלכם. מתג Kill מנתק אוטומטית את חיבור האינטרנט שלכם אם חיבור ה-VPN נופל, מונע דליפות נתונים ומבטיח שהפעילויות המקוונות שלכם נשארות אנונימיות. מנהור מפוצל, לעומת זאת, מאפשר לכם לנתב באופן סלקטיבי את תעבורת האינטרנט שלכם דרך ה-VPN תוך שמירה על אפליקציות או אתרים אחרים מחוץ למנהרת ה-VPN. תכונה זו יכולה להיות שימושית כאשר ברצונכם לגשת להתקני רשת מקומית או שירותים תוך כדי חיבור ל-VPN.

האם כדאי לשלם עבור VPN

אנשים רבים תוהים אם תשלום עבור שירות VPN שווה את העלות, במיוחד כאשר יש אפשרויות חינמיות זמינות. עם זאת, כשמדובר בפרטיות ואבטחה מקוונים, השקעה ב-VPN אמין ובעל מוניטין היא חיונית. VPNs בחינם מגיעים לרוב עם מגבלות, כגון אפשרויות שרת מוגבלות, מהירויות איטיות יותר ונוהלי טיפול בנתונים שעלולים להיות מפוקפקים.

על ידי תשלום עבור שירות VPN, אתם מקבלים גישה למגוון יתרונות שיכולים לשפר מאוד את החוויה המקוונת שלכם. ראשית, VPNs בתשלום מציעים בדרך כלל מבחר רחב יותר של שרתים, המאפשרים לכם לעקוף הגבלות גיאוגרפיות ולגשת לתוכן מכל העולם. זה יכול להיות שימושי במיוחד עבור שירותי סטרימינג או גישה לאתרים חסומים באזור שלכם.

יתר על כן, VPNs בתשלום מספקים לעתים קרובות מהירויות חיבור מהירות יותר, מה שמבטיח חוויות גלישה, סטרימינג והורדה חלקות. VPNs בחינם עשויים להאט את מהירויות האינטרנט שלכם או להגביל את רוחב הפס, מה שעלול להיות מתסכל ולהגביל את הפעילויות המקוונות שלכם.

בנוסף, שירותי VPN בתשלום משקיעים באמצעי אבטחה חזקים ובפרוטוקולי הצפנה כדי להגן על הנתונים והפעילויות המקוונות שלכם. יש להם צוותים ייעודיים שמנטרים ומעדכנים כל הזמן את המערכות שלהם כדי להקדים את האיומים המתעוררים. לעומת זאת, רשתות VPN חינמיות עשויות להיות חסרות את אותה רמת אבטחה ועשויות אפילו למכור את הנתונים שלכם לצדדים שלישיים כדי לייצר הכנסות.

יתר על כן, VPNs בתשלום מציעים לעתים קרובות תכונות נוספות כמו חסימת מודעות, הגנה מפני תוכנות זדוניות ותמיכת לקוחות. תכונות אלו יכולות לשפר את החוויה המקוונת הכוללת שלכם ולספק שקט נפשי בידיעה שיש לכם תמיכה אמינה בכל פעם שאתם נתקלים בבעיות כלשהן או זקוקים לסיוע.

VPN מומלץ

איזה VPN מציע את התמורה הטובה ביותר לכסף

כשמדובר בבחירת שירות VPN, התמחור הוא גורם מכריע שיש לקחת בחשבון. עם זאת, חשוב להסתכל מעבר לתג המחיר בלבד ולהעריך את התמורה הכוללת לכסף. בעוד שחלק מה-VPNs עשויים להציע מחירים נמוכים יותר, הם עשויים להתפשר על תכונות חשובות או להפחית מאמצעי האבטחה הדרושים. מצד שני, VPNs במחיר גבוה יותר עשויים להציע מגוון תכונות פרימיום ואפשרויות אבטחה מתקדמות.

כדי לקבוע את התמורה הטובה ביותר לכסף, חיוני להעריך את תוכניות התמחור ולהשוות אותן עם התכונות וההטבות המוצעות. חפשו ספקי VPN המציעים אפשרויות מנוי גמישות, כגון תוכניות חודשיות, שנתיות או אפילו תוכניות לכל החיים. אפשרויות אלו מאפשרות לכם לבחור תוכנית המתאימה לצרכים ולתקציב שלכם.

קחו בחשבון את מספר המכשירים שניתן לחבר בו זמנית תחת מנוי בודד. חלק מה-VPNs מציעים חיבורי מכשירים מרובים, המאפשרים לכם להגן על כל המכשירים שלכם ללא עלויות נוספות. זה יכול להיות מועיל במיוחד אם יש לכם מספר מכשירים או אם אתם רוצים לשתף את מנוי ה-VPN שלכם עם בני משפחה או עמיתים.

היבט נוסף שיש לקחת בחשבון הוא הזמינות של ניסיון חינם או ערבות להחזר הכסף. זה נותן לכם את ההזדמנות לבדוק את שירות ה-VPN לפני שתתחייבו על מנוי לטווח ארוך. זה מאפשר לכם להעריך את הביצועים, המהירות והתאימות עם המכשירים שלכם כדי להבטיח שהוא עונה על הדרישות שלכם.

בנוסף, חפשו ספקי VPN המציעים תמיכת לקוחות מצוינת. צוות תמיכה מגיב ובעל ידע יכול לעשות הבדל משמעותי, במיוחד כאשר אתם נתקלים בבעיות טכניות או זקוקים לסיוע בהגדרת ה-VPN במכשירים שונים.

אבטחה ופרטיות

כשמדובר בשימוש ב-VPN, אבטחה ופרטיות הן בעלות חשיבות עליונה. VPN צריך לספק חיבור מאובטח ומוצפן כדי להבטיח שהפעילות המקוונת שלכם תישאר פרטית ומוגנת מעיניים סקרניות. להלן שלושה היבטים מרכזיים שיש לקחת בחשבון בעת הערכת הבטיחות של שירות VPN.

הצפנה ופרוטוקולים: אחד התפקידים העיקריים של VPN היא להצפין את תעבורת האינטרנט שלכם, מה שהופך אותה לבלתי קריאה לכל מי שמנסה ליירט אותה. חפשו ספקי VPN המציעים פרוטוקולי הצפנה חזקים כגון AES-256, הנחשב באופן נרחב לתקן ההצפנה המאובטח ביותר. בנוסף, ודאו שה-VPN תומך בפרוטוקולים מאובטחים כמו OpenVPN או IKEv2, המספקים אבטחה חזקה וביצועים אמינים.

מדיניות ללא יומנים: מדיניות ללא יומנים פירושה שספק ה-VPN אינו שומר כל תיעוד של הפעילויות המקוונות שלכם. זה חיוני לשמירה על הפרטיות שלכם. על ידי בחירת VPN עם מדיניות קפדנית ללא יומנים, אתם יכולים להיות בטוחים שהיסטוריית הגלישה, כתובת ה-IP ונתונים רגישים אחרים שלכם אינם נשמרים או מנוטרים על ידי ספק ה-VPN. אמתו את מדיניות הפרטיות ואת תנאי השירות של הספק כדי להבטיח שיש להם מחויבות ברורה להגן על הפרטיות שלכם.

הגנה מפני דליפות DNS ו-IP: דליפות DNS ו-IP יכולות לסכן את הפרטיות שלכם על ידי חשיפת כתובת ה-IP האמיתית שלכם ואת האתרים שבהם אתם מבקרים. שירות VPN אמין צריך להיות בעל מנגנוני הגנה מובנים כדי למנוע דליפות כאלה. חפשו תכונות כמו הגנה מפני דליפות DNS ומתג הרג אוטומטי, שמנתק את חיבור האינטרנט שלכם אם חיבור ה-VPN נופל, מה שמבטיח שכתובת ה-IP האמיתית שלכם לעולם לא תיחשף.

האם אתם יכולים להשתמש ב-VPN שלכם בכל המכשירים

בעידן הדיגיטלי אנו משתמשים במכשירים שונים כדי לגשת לאינטרנט, ממחשבים ניידים וסמארטפונים ועד טאבלטים וטלוויזיות חכמות. לכן, חיוני לבחור בשירות VPN המציע תאימות בין פלטפורמות, מה שמבטיח שתוכלו להשתמש ב-VPN שלכם בכל המכשירים שלכם.

VPN שעובד בצורה חלקה על פני פלטפורמות שונות מאפשר לכם לשמור על אבטחה מקוונת ופרטיות עקבית, ללא קשר למכשיר שבו אתם משתמשים. בין אם אתם בבית, במשרד או בדרכים, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שחיבור האינטרנט שלכם מוגן.

היבט מרכזי אחד שיש לקחת בחשבון הוא האם שירות ה-VPN מספק אפליקציות או תוכנות ייעודיות למערכות הפעלה שונות, כגון Windows, macOS, iOS, Android ואפילו Linux. אפליקציות אלו נועדו לייעל את חוויית ה-VPN בכל פלטפורמה ספציפית, ולהבטיח קלות שימוש וביצועים אמינים.

בנוסף, חשוב לבדוק אם שירות ה-VPN מאפשר חיבורים בו-זמניים במספר מכשירים. תכונה זו שימושית במיוחד עבור משקי בית או עסקים שבהם יש להגן על מספר מכשירים בו זמנית. חפשו ספקי VPN המציעים מספר מספיק של חיבורים בו זמנית כדי להכיל את כל המכשירים שלכם ללא עלויות או מגבלות נוספות.

יתר על כן, תאימות עם נתבים היא שיקול חיוני נוסף. VPN שניתן להגדיר בקלות בנתב מרחיב את ההגנה לכל המכשירים המחוברים לרשת. תכונה זו מועילה במיוחד עבור מכשירים שאין להם תמיכה מובנית ב-VPN.

VPN מומלץ

עד כמה שירותי VPN ידידותיים למשתמש

כשמדובר בשירותי VPN, ידידותיות למשתמש משחקת תפקיד מכריע בקביעת החוויה הכוללת. אחרי הכל, לא כולם אנשים בעלי ידע טכנולוגי. שירות VPN אידיאלי צריך להיות קל להגדרה ולניווט, אפילו עבור בעלי ידע טכני מוגבל.

בראש ובראשונה, תהליך ההתקנה צריך להיות פשוט וללא טרחה. ספק ה-VPN צריך להציע אפליקציית vpn מומלצת ופשוטה עם הוראות ברורות ומדריכים שיעזרו למשתמשים להתקין את אפליקציית ה-VPN או התוכנה במכשירים שלהם. לממשק ידידותי למשתמש יהיו תפריטים והגדרות אינטואיטיביים, שיאפשרו למשתמשים להתאים אישית את חוויית ה-VPN שלהם ללא בלבול.

יתר על כן, שירות VPN ידידותי למשתמש צריך להציע עיצוב פשוט ואינטואיטיבי שאינו מציף את המשתמשים במורכבות מיותרת. לוח המחוונים הראשי צריך להציג מידע חיוני, כגון מיקומי שרתים, מצב חיבור ופרוטוקולי הצפנה, בצורה ברורה ומאורגנת.

תהליך החיבור לשרת VPN צריך להיות חלק ומהיר. באופן אידיאלי, שירות VPN טוב יספק רשימה של מיקומי שרת הנגישים בקלות, מה שיאפשר למשתמשים להתחבר בכמה קליקים בלבד. ספקי VPN מסוימים אפילו מציעים תכונת חיבור אוטומטי, המחברת את המשתמשים למיקום השרת הטוב ביותר בהתבסס על ההעדפות או הצרכים שלהם.

שירות VPN ידידותי למשתמש יספק גם תכונות מועילות כמו מתג הרג, שמנתק אוטומטית את האינטרנט אם חיבור ה-VPN נופל, מה שמבטיח שהנתונים הרגישים לא ייחשפו. בנוסף, תכונות כגון מנהור מפוצל, הגנה מפני דליפות DNS וחסימת פרסומות יכולות לשפר את חווית המשתמש על ידי מתן יותר שליטה ואבטחה.

לבסוף, צוות תמיכת לקוחות מגיב ומועיל חיוני לכל שירות VPN ידידותי למשתמש. בין אם זה באמצעות צ'אט חי, דואר אלקטרוני או טלפון, צוות התמיכה צריך להיות זמין כדי לסייע למשתמשים בכל בעיה או שאלה שיש להם.

תמיכת לקוחות

כשמדובר בכל שירות, כולל VPNs, תמיכת לקוחות ממלאת תפקיד חיוני בהבטחת חוויה חלקה ומשביעת רצון למשתמשים. VPNs יכולים להיתקל בבעיות טכניות או בעיות ספציפיות למשתמש, ומערכת תמיכה אמינה היא חיונית לפתרון מהיר.

שירות VPN טוב צריך להציע מספר ערוצים של תמיכת לקוחות, כולל צ'אט חי, דואר אלקטרוני ותמיכה טלפונית. אפשרויות אלו מספקות למשתמשים גמישות ונוחות לפנות לסיוע בכל שאלה, גם הפשוטה ביותר, לדוגמה, מה קורה כשאין אינטרנט במחשב. צוות תמיכה קשוב ובעל ידע יכול לטפל בשאילתות ולפתור בעיות ביעילות.

אחד הגורמים המרכזיים שיש לקחת בחשבון בעת הערכת תמיכת הלקוחות של שירות VPN הוא זמן התגובה שלהם. תגובה מהירה מעידה על מחויבותה של החברה לפתור בעיות בזמן. המתנה של ימים או אפילו שבועות לתגובה עלולה להיות מתסכלת ולהפריע לחוויית המשתמש.

יתר על כן, המומחיות והידע של צוות תמיכת הלקוחות חיוניים. עליהם להיות בעלי הבנה עמוקה של טכנולוגיית VPN, פרוטוקולי הצפנה וטכניקות נפוצות לפתרון בעיות. צוות מאומן היטב יכול לספק פתרונות מדויקים ומועילים לבעיות משתמשים, ולהבטיח חווית VPN חלקה.

היבט נוסף שיש לקחת בחשבון הוא הזמינות של תמיכת לקוחות. שירות VPN טוב יציע תמיכה 24/7 כדי לתת מענה למשתמשים מאזורי זמן שונים ולהתאים לבעיות דחופות. זמינות זו מסביב לשעון מבטיחה שמשתמשים יוכלו לבקש סיוע בכל פעם שהם צריכים זאת, ללא עיכובים משמעותיים.

בנוסף לערוצי תמיכת לקוחות מסורתיים, חלק משירותי VPN מספקים גם משאבים מקוונים נרחבים כגון מאגרי ידע, שאלות נפוצות והדרכות. משאבי עזרה עצמית אלו יכולים להיות בעלי ערך בפתרון בעיות נפוצות ללא צורך בסיוע תמיכה ישיר.

על הכותב

אושר טבח

טכנאי מחשבים/איש מעבדה בעל העסק "אושר מחשבים" שפועל משנת 2000 ומספק פתרונות מחשוב עד הבית. אושר הוא "המומחה" בכל מה שקשור למחשבים וטכנולוגיה, לאחר תיקון של אלפי מחשבים שונים קשה מאוד להתקיל אותו בשאלה שעליה לא ידע לענות.